Powrót_do_listy

Aktualności

Bartek Wrona

Kiedy codziennie uczysz się patrzeć pozytywnie na siebie i na świat, zmieniają się nie tylko twoje emocje, zmienia się też całe życie, a kiedy lubisz swoje życie, nawet wtedy kiedy ma dołki , a nie tylko górki, stwierdzasz,że życie jest piękne i należy do ciebie . Czy nie jest fantastycznie móc na nie wpływać,zmieniać, upiększać, powiększać o nowe przygody, wyzwania i umiejętności? Mamy właśnie listopad, który nie zawsze pozytywnie działa na nasze samopoczucie, dlatego namawiam wszystkich do optymizmu, wiem z doświadczenia, że kiedy zdarza  mi się poddawać negatywnym myślom i emocjom, wszystko idzie gorzej,dlatego niezależnie od okoliczności zawsze się staram myśleć pozytywnie. I mówcie sobie, potrafię to zrobić, a nawet zrobię to wspaniale!!!! 

 A propos wspaniale, mam nadzieję ,że spodoba Wam się mój nowy singiel, którego premiera już w styczniu i jest to właśnie piosenka o nadziei, o gniewie, którego należy się pozbyć z głowy ,by móc być szczęśliwym i silniejszym, a wszystkie problemy są przejściowe.Samo życie!!!
Mam nadzieję , że już niedługo zaśpiewamy ją razem, zawsze z wielką przyjemnością gram koncerty, na których bawimy  się wspólnie.Dla mnie spotkania z moimi fanami są ważne i zawsze tak było, to mi daje siłę do działania.Lubię być aktywnym, czuję wtedy, że żyję, że mogę ,że chce mi się!!!!! I tego samego Wam życzę,akceptujcie siebie i innych, zmieniajcie swoje życie, jeśli czujecie taką potrzebę, ale niech to będzie wasza decyzja.Powrót_do_listy